Subskrybuj pakiet degustacyjny. Pakiet degustacyjny jest usługą subskrypcyjną. Wykupując ten pakiet i opłacając go z góry zapewniasz sobie comiesięczne dostawy próbek herbat dostępnych w aktualnym miesiącu. Każdego miesiąca prezentujemy wybrane herbaty.

Domyślnie zamawiając pakiet subskrypcyjny zamawiasz próbki z aktualnego miesiąca + wybraną ilość miesięcy do przodu! Przykładowo: Zamawiając pakiet na trzy miesiące w lutym domyślnie otrzymasz pakiet w lutym, marcu i kwietniu. Jeśli chcesz otrzymać pakiet z poprzednich miesięcy napisz o tym w wiadomości przy zamówieniu! W tym przypadku możesz w lutym zamówić pakiet kwartalny np za styczeń, luty i marzec. W przypadku braku informacji wysyłany jest pakiet od aktualnego miesiąca.

MAJ 2017 - Miesiąc świeżych herbat tegorocznych
KWIECIEŃ 2017 - Miesiąc herbat Darjeeling
MARZEC 2017 - Miesiac herbat Pu Er
LUTY 2017 - Miesiąc herbat czarnych ortodoksyjnych
STYCZEŃ 2017 - Miesiąc herbat Hong Cha

Zestaw - Maj 2017

DIAN LU - 7g
Niefermentowany gatunek znanej herbaty chińskiej, pochodzący ze słynnej południowochińskiej produkcji z prowincji Junnan. Herbata do codziennego popijania, nadająca się szczególnie do suszonych ryb.

DIAN LU WENSHAN MAO FENG - 7g
Iskrzący, jasnozielony napar pozwala przeżyć przy czarce niepowtarzalną rozkosz powstałą dzięki smakowi i aromatowi, których żaden inny gatunek herbaty nie potrafi zastąpić.Chińczycy popijają tę herbatę w niezbyt wyszukany sposób – w zwykłych słoikach. Właściwie nieskończona ilość naparów, którą herbata ta może wytrzymać, nawet po wychłodzeniu, jest dowodem wyjątkowej jakości produkcji zielonych herbat chińskich z prowincji Yunnan. Szlachetny wygląd, długi, wzdłużnie skręcony, silny liść, pokryty srebrzystym puszkiem. Herbata o mocnym aromacie świeżej trawy, napar przejrzysty i jasnozielony, o błogim smaku i o lekko odurzającym działaniu.

DARJEELING FF2017 GIDDAPAHAR - 7g
Ogród Giddapahr wychodzi z doliny Darjeelingu o nazwie Kuresong Południowy. Ogród ma powierzchnię 109 hektarów, a jego średnia wysokość wynosi około 1500 m.n.p.m. Został założony w roku 1881 i dziś jest w rękach małej rodzinnej firmy. Z uwagi na małą powierzchnię ogrodu, zbiory herbat Giddpahar są limitowane i cieszą się wielkim uznaniem wśród koneserów. Jest jednym z kilku ogrodów, gdzie udaje się zachować czyste szczepy krzewów chińskich, przez co herbata ma unikalny charakter. Susz składa się z dużej ilości ze srebrzystych tipsów i górnych listków barwy od zielonej aż brązowej.

RWANDA BLACK - 7g
Ta liściasta herbata została wybrana na najlepszą herbatę Rwandy podczas północnoamerykańskiej konferencji herbacianej. Herbata ma doskonały smak, jasno-pomarańczowy kolor i niepowtarzalny charakter. Cechuje się słodkim, orzechowym posmakiem. Herbata jest zbierana ręcznie i uprawiana na wysokości 1700 m – 2000 m n.p.m. Przetwarzana jest w tradycyjnym procesie rolowania.

RWANDA SILVER - 3g
To liściasta herbata certyfikowana przez 3 Mountains pochodząca z tej samej rośliny co Rwanda biała jednak mocniej oksydowana. Zawiera tylko młode pąki herbaty, które są suszone na powietrzu co daje jej delikatny smak i jasnożółty kolor naparu.

YIN ZHEN - 7g
Królowa białych herbat. Tylko zdrowe, mocne, lecz przede wszystkim kruche pędy pokryte meszkiem zbiera się i przetwarza wyłącznie ręcznie w miejscu urodzenia tej szlachetnej herbaty, w chińskiej prowincji Hunan. Bardzo duży rarytas, herbata szczególna, bardzo wyrafinowana. Składa się tylko i wyłącznie ze szczytowych listków, tzw. 'tipsów'. Poszukiwana i uwielbiana przez wielu koneserów, bardzo wydajna.

YA BAO -7g
Unikalna herbata z prowincji Yunnan, pąki dziko rosnących krzewów herbacianych. Pędy są zrywane zaraz po pojawieniu się na gałęziach starych drzew herbacianych – powoduje to, że wyglądają one niezwykle, przypominają małe ananaski. Przyjemny świeży zapach bzu, smak w lekko żywicznym tonie. Niebywały rarytas herbaciany. Herbata pochodzi z dziko rosnących, starych drzew herbacianych o wyglądzie zupełnie odmiennym od tych, które znamy. Grube listki i pączki zespolone ze sobą tworzą unikalną kompozycję. Napar tej herbaty łączy w sobie słodkość i lekką ostrość, jakby sosnowych igieł, cedrowego i arbuzowego posmaku oraz nutkę wanilii.

------------------------------------------------------------------------------------

Zestaw - Kwiecień 2017

Zestaw niespodzianka. Zawiera próbki degustacyjne kilku najświeższych herbat Darjeeling prosto od producentów. Pakiet będzie wysyłany w drugiej połowie miesiąca. 

Zestaw - Marzec 2017

Pu Er 7 g
Pu Er Imperial 7 g
Pu Er Mandaryn 7 g
Sa Bang 7 g
Zhu Ye Puer 7 g
Bai Mu Dan Bing 7 g
Qing Tuo Cha 7 g
Lao Shu 7 g
Mini Bing Cha 5-6 g


Zestawy - Luty 2017:

Mały: 

Assam Brahmaputra 10g
Cejlon Tiger River FOP I 10g
Cejlon Earl Grey Akbar 10g
Rize Cay 30g
Czajszana 30g


Duży: 

Nilgiri Shiva 10g
Assam Brahmaputra 10g
Assam CTC Kundalimukh 30g
Cejlon Adam's Peak 10g
Cejlon Tiger River FOP I 10g
Cejlon Moslim Tea 30g
Cejlon Earl Grey Akbar 10g
Rize Cay 30g
Kenia Fop 10g
Czajszana 30g


Zestawy - Styczeń 2017:

Mały: 

Lapsang 7g

Qi Hong 7g
Dian Hong 7g
Jin Mao Feng 7g

Duży: 

Lapsang 7g

Hong Mu Dan 7g
Qi Hong 7g
Qi Hong Mao Feng 7g
Dian Hong 7g
Dian Hogn Cheng Hao 7g
Jin Mao Feng 7g
Jin Zhen Gold 7g

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl