Franczyza

Otwórz własną Czajownię i zostań członkiem Towarzystwa Miłośników Herbaty!

Zapraszamy do współpracy w ramach wypracowanego modelu biznesowego. W ramach franczyzy zapewniamy pełne wsparcie we wszystkich aspektach otwierania i prowadzenia herbaciarni. Zapraszamy do kontaktu osoby i podmioty, które prowadzą już herbaciarnie lub innego rodzaju lokale gastronomiczne, a chciałyby przejść "rewolucję" i przekształcić się w Czajownię. Zapraszamy też ludzi, którzy nigdy nie mieli do czynienia z gastronomią, a chcieliby prowadzić własny klimatyczny biznes. Nie wymagamy żadnego doświadczenia, ani specjalnych umiejętności. Własna herbaciarnia pozwala na realizację samego siebie na wielu płaszczyznach i jest bardzo ciekawym zajęciem. Prawdziwe herbaciarnie są czymś więcej niż zwykłymi lokalami gastronomicznymi, one mają moc przyciągania ciekawych jednostek i to się dzieje naprawdę. 

Towarzystwo Miłośników Herbaty (Spolek Milcu Caje s.r.o.) zostało założone 1992 roku w Pradze i od prawie 30 lat rozbudowuje na całym świecie sieć ortodoksyjnych herbaciarni (Czechy, Polska, Węgry, Słowacja, USA). Poprzez staranny dobór herbat bezpośrednio na obszarach produkcji, a także unikalne know-how wypracowane przez lata doświadczeń oraz czerpania bezpośrednio ze źródeł herbacianej kultury, jest światowym liderem w budowaniu i prowadzeniu herbaciarni. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej społeczności i chcesz szerzyć kulturę herbaty poprzez reprezentowanie marki Czajownia, weź głęboki oddech i na chwilę się zatrzymaj. Jeśli czujesz, że w sercu Twojego miasta jest miejsce na ortodoksyjną herbaciarnię, świątynię herbaty to czytaj dalej. Oto jak możesz przekształcić swoje sekretne marzenia w rzeczywistość...

Na podstawie umowy franczyzowej jesteśmy gotowi między innymi:

- Zaprojektować, zbudować i wyposażyć markową herbaciarnię, spełniającą najwyższe standardy serwowania i sprzedawania herbaty.

- Wyszkolić wybrany personel w czarach, kruczkach i tajemnicach serwowania najlepszych herbat.

- Dostarczać najwyższej jakości i doskonałej świeżości, wyselekcjonowane herbaty wprost z plantacji całego świata.

- Zapewnić know-how i wsparcie, które spowoduje, że Twoja herbaciarnia będzie swojego rodzaju 'Środkiem' (więcej w zakładce Herbaciarnie).

- Zagwarantować bezpośredni dostęp do źródeł herbaty, poprzez kontakty z ludźmi herbaty na całym świecie, tj. wyjazdy na plantacje, wizyty Mistrzów Ceremonii, zloty Czajowni itd.

Jeżeli jesteś zainteresowany wejściem na ścieżkę herbaty razem z Czajownią, przedstaw się nam i napisz gdzie chciałbyś stworzyć tradycyjną herbaciarnię i dlaczego? Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Bestsellery TOP 20
Herbata Masala  Kerala
Herbata Masala Kerala
35,00 zł
szt.
Herbata oolong  Wu Long - Czarny smok 125g
Herbata oolong Wu Long - Czarny smok 125g
35,00 zł
Matcha Kyoto BIO 30g 2021
Matcha Kyoto BIO 30g 2021
110,00 zł
szt.
Zielona herbata  Nokcha DARACK  BIO 2021
Zielona herbata Nokcha DARACK BIO 2021
135,00 zł
Zielona herbata Matcha Codzienna
Zielona herbata Matcha Codzienna
40,00 zł
szt.
Herbata zielona Gyokuro Kyoto BIO 50g 2021
Herbata zielona Gyokuro Kyoto BIO 50g 2021
110,00 zł 88,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl