window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })
Franczyza

Otwórz własną Czajownię i zostań członkiem Towarzystwa Miłośników Herbaty!

Zapraszamy do współpracy w ramach wypracowanego modelu biznesowego. W ramach franczyzy zapewniamy pełne wsparcie we wszystkich aspektach otwierania i prowadzenia herbaciarni. Zapraszamy do kontaktu osoby i podmioty, które prowadzą już herbaciarnie lub innego rodzaju lokale gastronomiczne, a chciałyby przejść "rewolucję" i przekształcić się w Czajownię. Zapraszamy też ludzi, którzy nigdy nie mieli do czynienia z gastronomią, a chcieliby prowadzić własny klimatyczny biznes. Nie wymagamy żadnego doświadczenia, ani specjalnych umiejętności. Własna herbaciarnia pozwala na realizację samego siebie na wielu płaszczyznach i jest bardzo ciekawym zajęciem. Prawdziwe herbaciarnie są czymś więcej niż zwykłymi lokalami gastronomicznymi, one mają moc przyciągania ciekawych jednostek i to się dzieje naprawdę. 

Towarzystwo Miłośników Herbaty (Spolek Milcu Caje s.r.o.) zostało założone 1992 roku w Pradze i od prawie 30 lat rozbudowuje na całym świecie sieć ortodoksyjnych herbaciarni (Czechy, Polska, Węgry, Słowacja, USA). Poprzez staranny dobór herbat bezpośrednio na obszarach produkcji, a także unikalne know-how wypracowane przez lata doświadczeń oraz czerpania bezpośrednio ze źródeł herbacianej kultury, jest światowym liderem w budowaniu i prowadzeniu herbaciarni. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej społeczności i chcesz szerzyć kulturę herbaty poprzez reprezentowanie marki Czajownia, weź głęboki oddech i na chwilę się zatrzymaj. Jeśli czujesz, że w sercu Twojego miasta jest miejsce na ortodoksyjną herbaciarnię, świątynię herbaty to czytaj dalej. Oto jak możesz przekształcić swoje sekretne marzenia w rzeczywistość...

Na podstawie umowy franczyzowej jesteśmy gotowi między innymi:

- Zaprojektować, zbudować i wyposażyć markową herbaciarnię, spełniającą najwyższe standardy serwowania i sprzedawania herbaty.

- Wyszkolić wybrany personel w czarach, kruczkach i tajemnicach serwowania najlepszych herbat.

- Dostarczać najwyższej jakości i doskonałej świeżości, wyselekcjonowane herbaty wprost z plantacji całego świata.

- Zapewnić know-how i wsparcie, które spowoduje, że Twoja herbaciarnia będzie swojego rodzaju 'Środkiem' (więcej w zakładce Herbaciarnie).

- Zagwarantować bezpośredni dostęp do źródeł herbaty, poprzez kontakty z ludźmi herbaty na całym świecie, tj. wyjazdy na plantacje, wizyty Mistrzów Ceremonii, zloty Czajowni itd.

Jeżeli jesteś zainteresowany wejściem na ścieżkę herbaty razem z Czajownią, przedstaw się nam i napisz gdzie chciałbyś stworzyć tradycyjną herbaciarnię i dlaczego? Zapraszamy do kontaktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl