Herbata na upał. Czy da się wychłodzić organizm herbatą? 0
Herbata na upał. Czy da się wychłodzić organizm herbatą?

Istnieje kilka rewelacyjnych i sprawdzonych sposobów na chłodzenie się herbatą. Niektóre są oczywiste, inne zaskakujące, ale praktycznie wszystkie są banalnie proste do wykonania. Herbata na zimno jest smaczna i zdrowa, ale herbata na gorąco może mieć zaskakująco ciekawe działanie. Poniżej kilka naszych sposobów na walkę herbatą z upałem. 

czytaj całość »
Międzynarodowy Dzień Herbaty 21.05.2022 7
Międzynarodowy Dzień Herbaty 21.05.2020

W roku 2019 Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) ustanowiła 21 maja oficjalnym Dniem Herbaty. Celem tego święta jest zwiększanie świadomości społecznej znaczenia herbaty w rozwoju lokalnych społeczności.  Uprawa herbaty w niektórych regionach stanowi główne źródło dochodu i przyczynia się do aktywizacji zawodowej osób wykluczonych. Międzynarodowy Dzień Herbaty ma skłonić do przemyśleń i być hołdem dla osób pracujących w przemyśle produkcji herbat. 

czytaj całość »
7. Festiwal Herbaty CZAISZ? 0
7. Festiwal Herbaty CZAISZ?

Festiwal Herbaty "Czaisz?" w tym roku odbędzie się latem i potrwa dwa dni. W planie wydarzenia tradycyjnie znajdą się warsztaty, degustacje i ceremonie oraz prelekcje dotyczące herbaty, a także stoiska z najlepszymi herbatami z całego świata i towarem powiązanym. Odbędzie się też trzecia edycja Otwartego Turnieju Toucha. Wstęp wolny!

czytaj całość »
Trio Mandili - koncert kameralny w Czajowni 0
Trio Mandili - koncert kameralny w Czajowni

Trio Mandili zagra w ogrodzie wrocławskiej Czajowni w ramach swojej spontanicznej, charytatywnej trasy koncertowej po Polsce. Wokalistki zbierają środki na pomoc osobom, które ucierpiały z powodu wojny na Ukrainie. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zasili fundację utworzoną przez Trio Mandili - MandiliCares.

czytaj całość »
Kategorie bloga
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl