
Kategorie
Region uprawy
Cena
-
od
do
Promocja
Herbata w ciąży? Zdecydowanie tak! Ale jaka? Najlepiej taka z małą zawartością teiny, którą można pić bezpiecznie o każdej porze dnia.
Chcielibyśmy Wam przedstawić kilka pozycji z naszej herbacianej półki:
Ya Bao zawiera śladowe ilości kofeiny. Ma unikalny smak, w którym można wyczuć nuty miodu i kwiatowej słodyczy, a także świeży aromat bzu, w lekko żywicznym tonie.
Sakura nie należy do gatunku camellia sinensis, w związku z czym nie zawiera teiny dlatego jest idealną propozycją dla kobiet w ciąży oraz osób wrażliwych na działanie kofeiny. W smaku wyczuć można wyraźny smak wiśni, o wiele bardziej aromatyczny niż smak zwykłego owocu.
Flor Cha BIO to kwiatostany krzewu camelia sinensis, które zawierają śladowe ilości kofeiny. W aromacie nuty akacjowe, w smaku polne kwiaty i miód.
Hibiskus egipski BIO podobnie jak liście wiśni nie należy do rodziny camelia sinensis, a więc nie zawiera kofeiny. Jest o kwaskowym posmaku, bogaty w witaminę C, dobry na ochłodzenie organizmu.