window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })

W tej unikalnej kategorii przenosimy się z plantacji do dziczy. Nasze dzikie herbaty są zbierane z krzewów i drzew Camellia sinensis rosnących w swoim naturalnym środowisku. To prawdziwe manufaktury herbatnicze, gdzie lokalna ludność, zintegrowana ze środowiskiem, zbiera i przetwarza herbatę, tworząc smakowe arcydzieła.

Forest Friendly Farming

Nie tylko szukamy nowych, innowacyjnych metod uprawy, ale również wspieramy te, które są zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju. Nasze dzikie herbaty to nie tylko produkt, to historia miejsc i społeczności. W przeciwieństwie do zwykłych upraw - kiedy to człowiek zakłada plantację i co najwyżej potwierdza swoje starania o dobro środowiska poprzez certyfikację BIO Organic - herbata rośnie dziko w naturalnym biotopie. Lokalna ludność niczym część ekosystemu zbiera i przetwarza herbatę nieraz z zastosowaniem prymitywnych, nieprzemysłowych metod. Las to nie tylko miejsce, skąd pochodzi nasza herbata, ale także nasz dom. Wierzymy, że odpowiedzialna uprawa herbaty idzie w parze z ochroną lasów, a nasze działania pomagają w utrzymaniu równowagi ekosystemu.

 

Podróż do Korzeni Herbaty


Regularne podróże do miejsc uprawy herbaty pozwalają nam wybierać sprawdzonych dostawców. Spotykamy certyfikowane plantacje BIO, ale również te, które podążają za ideałami Forest Friendly Farming. Dzięki temu, nasze herbaty to nie tylko napój, to podróż do korzeni natury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl