Kategorie bloga

Bezpieczeństwo
zakupów

Darmowa wysyłka
od 150zł

Wysyłka w 48h

Świeże i przebadane herbaty

Herbaty ze sprawdzonego źródła

Czajownia - wszystkie ścieżki herbaty - Grupa na Facebooku 0
Czajownia - wszystkie ścieżki herbaty - Grupa na Facebooku

Serdecznie zapraszamy do nowo powstałej grupy na Facebooku: Czajownia - wszystkie ścieżki herbaty!

Choć nasza grupa funkcjonuje dopiero od września, już zdążyła zgromadzić ponad 460 członków - a liczba ta stale rośnie. Dlatego jeśli chcesz być częścią naszej społeczności, masz pytania, lub po prostu chcesz poznać innych herbaciarzy - gorąco zapraszamy!

Dlaczego grupa na Facebooku skoro mamy fanpage'a?

Gdyż uważamy, że grupa to idealne miejsce na oficjalne komunikaty (nawet w luźnej formie), miejsce w którym wchodzimy w interakcję z naszymi fanami, bądź klientami. Jest to również świetna platforma do porozmawiania z innymi herbaciarzami - tak, jak kiedyś miało to miejsce na forach internetowych.

Co jest celem grupy?

Celem tej grupy jest luźna wymiana zdań i dzielenie się wiedzą. Kto pyta nie błądzi dlatego jeśli masz jakieś pytania - to zadawaj je, niezależnie czy zaczynasz przygodę z herbatą, czy wręcz przeciwnie. Jako Czajownia, będziemy publikować tutaj wszelkiego rodzaju promocje (w pierwszej kolejności) i ciekawe wydarzenia.

Jeśli więc uważasz, że warto z nami budować tę społeczność - dołącz do grupy, wysyłając zaproszenie pod adresem: https://www.facebook.com/groups/sciezkiherbaty/

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl