window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })
Kategorie blog
CZAJODEPESZA - Darjeeling First Flush 2023! 0
CZAJODEPESZA - Darjeeling First Flush 2023!

✅ Świeże herbaty 2023

Zbliża się wyczekiwany przez herbaciarzy sezon, kiedy to docierają do nas kolejne świeże herbaty, zbierane pieczołowicie już od końca lutego, kiedy to pierwsze, malutkie listki wyrastają na szczytach krzewów. Taka świeża herbata, zebrana nie dłużej niż kilka tygodni przed zaparzeniem charakteryzuje się zdumiewającą świeżością, dodaje energii i sił witalnych, by lekko ale i efektywnie wejść w wiosenny rytm.

✅ Darjeeling First Flush SNOWVIEW

Darjeeling FF z ekologicznie certyfikowanego ogrodu SNOWVIEW już czeka na transport z Kalkuty. Teraz wszystko w rękach indyjskiej biurokracji w Shimli, która mamy nadzieję że nie przedłużając sprawy pozwoli naszemu kurierowi odebrać całą przesyłkę i w ciągu najbliższego tygodnia herbata dotrze do Pragi drogą lotniczą, a potem "rzutem na taśmę" do Wrocławia, skąd wyślemy ją wszystkim chętnym najświeższych wrażeń z tym wiosennym szampanem, który zwiastuje nam kolejne zbiory.

👉 Darjeeling First Flush 2023 SNOWVIEW - już dziś można kliknąć "powiadom o dotępności", żeby cieszyć się świeżutkim DJem, jak tylko się pojawi.

👉 A Darjeeling FF Orange Valley z zeszłego roku zostaje w promocji 10% do wyczerpania zapasów.

✅ Świeże herbaty z Chin

Właśnie przypłynęły do Hamburga dwa statki z ładunkiem herbaty z Chin - jeden potężny z Yunnanu, drugi uzupełniający z Fujian/Anhui. Z niecierpliwością wypatrujemy jakie niespodzianki w tych transportach na nas czekają. Najświeższe informacje w kolejnych czajodepeszach.

✅ Na Ścieżce Herbaty

Już w poniedziałek delegacja Dobrej Czajowni wyrusza do Tajlandii na ścieżkę herbaty. Będziemy relacjonować nasze poczynania i efekty pracy nad pierwszą, śmiało możemy powiedzieć, naszą herbatą.

 

Czaisz? Czaj!

 

Czajownia Logo

Chcesz otrzymywać nasz newsletter, a wraz z nim atrakcyjne kody rabatowe? Zapisz się już dziś!

Subskrybuj CZAJODEPESZĘ!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl