window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })
Kategorie blog
CZAJODEPESZA - Rabat -8% oraz darmowa dostawa na Chiński Nowy Rok 0
CZAJODEPESZA - Wpływ wydarzeń ze świata na dosawy, rabat -8% i darmowa dostawa na Chiński Nowy Rok

Wpływ wydarzeń w Zatoce Adeńskiej i Kanału Sueskiego na dostawy 🌏

Współczesny, zglobalizowany świat tworzy na tyle komplementarną układankę, że wydarzenia – zdawałoby się – odległe dają nam o sobie poznać w sposób bezpośredni. Jak dobrze wiecie sprowadzana przez nas herbata przebywa daleką drogę zanim dotrze do portu w Hamburgu, skąd dopiero po wnikliwych badaniach trafia do Pragi i wtedy jest już naprawdę tylko „rzut beretem” od nas. Niestety w wyniku ostatnich wydarzeń w Zatoce Adeńskiej i permanentnego zagrożenia dla żeglugi morskiej w kierunku Kanału Sueskiego konieczne jest opływanie Afryki, co znacząco wydłuża czas dostaw. I gdzieś tam, nie wiemy dokładnie gdzie, płynie statek z naszą obszerną dostawa z Japonii. Na szczęście w trybie tzw. „pierwszej pomocy” jesteśmy w trakcie sprowadzania mniejszej dostawy z Kraju Kwitnącej Wiśni drogą lotniczą, zatem już niedługo możecie się spodziewać brakujących Liści Wiśni czy Yamachy.

Świeża Dostawa 🌿

Do dobrych wiadomości należy zaliczyć bardzo dużą dostawę z Cejlonu, która szczęśliwie dotarła do Hamburga i już wkrótce na dłuższy czas powinna zaspokoić między innymi Wasze oczekiwania. Ponadto już wkrótce na półkach naszego sklepu znajdzie się również Feng Huang Dan Cong BIO „Kacza Kupa” oraz Sa Bang z dzikich upraw Laosu. Zachęcamy by kliknąć "powiadom o dostępności", lada dzień będzie można się w nie znów zaopatrzyć.

Zmiany w Asortymencie: Wu Long - Czarny Smok 🐉

Dla wyczekujących Wu Longa - Czarnego Smoka mamy złą wiadomość – herbata została wycofana ze sprzedaży z racji nieco zbyt wysokich poziomów substancji, które nie powinny i nigdy nie znajdują się w herbatach dopuszczonych przez nas na rynek. Tajemnicą poliszynela jest, że wiele firm przymyka oko przekraczanie pewnych norm, które powinny być spełnione, jednak Towarzystwo Miłośników Herbaty stoi na straży tego, byście drodzy Państwo mogli pić sprawdzoną, smaczną ale i z pewnością zdrową herbatę.

Chiński Nowy Rok Drewnianego Smoka 2024 🐲

Już w najbliższą sobotę 10.02 rozpocznie się Chiński Nowy Rok Drewnianego Smoka, zamykając dobiegający końca Rok Wodnego Królika. Z tej okazji przez tydzień do niedzieli 18.02 będzie można skorzystać z 8% zniżki na cały asortyment w naszym sklepie, zaś do piątku 23.02 możecie również skorzystać z darmowej dostawy od DPD.

Prezent na Walentynki ❤️

Zachęcamy też by zajrzeć do naszej kategorii Prezent na Walentynki i znaleźć herbatę idealną dla Waszych najbliższych. Obok świeżutkich Prezent na Walentynki i znaleźć herbatę idealną dla Waszych najbliższych. Obok świeżutkich Papae Ruby i Bao Zhong możemy pochwalić się powrotem Birmy Wild Green 2023, która ostatnim razem rozeszła się w zaskakująco szybkim tempie. Kto jeszcze nie próbował znów ma ku temu okazję.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl