window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })
Kategorie blog
CZAJODEPESZA - Nowość z Tajlandii 0
CZAJODEPESZA - Nowość z Tajlandii

✅ Pa Pae White nowa dzika biała herbata z Tajlandii

Następczyni Dhary White, prosto z ogrodu buddyjskiego klasztoru, gdzie jeden z założycieli Czajowni zdecydował się podążyć ścieżką medytacji rosną dzikie herbaciane drzewa. Region graniczy z Birmą i należy do obszaru, który najprawdopodobniej jest miejscem narodzin herbaty. To tu od czasów najdawniejszych herbata towarzyszy w codzienności lokalnej ludności. Herbata już dostępna w sklepie pochodzi z listopadowych zbiorów, ale już w marcu wraz z końcem okresu hibernacji będzie znów zbierana pod czujnym okiem naszej delegacji. Wszakże ta herbata produkowana jest specjalnie na nasze zlecenie i tylko dla naszej sieci herbaciarni Czajownia. Oczywiście będziemy na żywo relacjonować postępy z wyprawy do Tajlandii i przywieziemy dla Was świeżutką herbatę!

👉 Pa Pae White 2022 - zapraszamy do degustacji i czekamy na Wasze opinie 🙂

✅ Nadchodząca dostawa

Lada dzień nasze zapasy zostaną uzupełnione i poza najnowszą "Papają" dostępne są też inne herbaty:

👉 Przede wszystkim wyczekiwane już od 3 lat herbaty birmańskie - Birma Wild Green oraz Birma Wild Red - świetne, dziko rosnące herbaty w bardzo przystępnej cenie;

👉 A także Kenia FOP, Wu Long, Wooricha, Nokcha DARACK czy Sakura, której ostatnia partia rozeszła się w niespotykanym dotąd tempie.

Czaisz? Czaj!

 

Czajownia Logo

Chcesz otrzymywać nasz newsletter, a wraz z nim atrakcyjne kody rabatowe? Zapisz się już dziś!

Subskrybuj CZAJODEPESZĘ!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl