Kategorie bloga

Bezpieczeństwo
zakupów

Darmowa wysyłka
od 150zł

Wysyłka w 48h

Świeże i przebadane herbaty

Herbaty ze sprawdzonego źródła

WYSTAWA CERAMIKI oraz TEA TIME 0
WYSTAWA CERAMIKI oraz TEA TIME
 Serdecznie zapraszamy na WYSTAWĘ CERAMIKI DO HERBATY oraz TEA TIME, czyli otwarte parzenie herbat. Oba wydarzenia odbędą się w ramach FESTIWALU WYSOKICH TEMPERATUR we Wrocławiu w dniach 19-21 czerwca. Jest to niebywała okazja to zaszczepienia w sobie herbatysty!
 
Plakat wystawa ceramiki
 
Wsytawa ceramiki do herbaty!
Miroslava Randová | Petr Novák | Andrzej Bero | Grzegorz Ośródka 

Picie herbaty nieodłącznie związane jest z ceramiką. Ceramik, który tworzy czajniki, czarki czy inne utensylia do herbaty to człowiek specyficzny, bowiem łączy on w sobie wielką miłość do herbaty i doskonałe rzemiosło. Musi być perfekcjonistą - cholerykiem formy. Musi być też artystą, bowiem czarka lub czajnik do herbaty to nie tylko naczynie do picia czy zaparzania, to zawsze małe dzieło sztuki. Odpowiedni dobór ceramiki do parzenia to jeden z kluczowych elementów rytuału herbaty. Piękne naczynia wywołują przecież zachwyt, który jest dopełnieniem miłych chwil w doborowym towarzystwie.
 
TEA TIME, czyli otwarte parzenie herbat.
Celem TEA TIME jest szerzenie kultury herbaty!
Event organizowany jest w ramach Festiwal Wysokich Temperatur - ceramika, rzeźba, szkło oraz jako wydarzenie uzupełniające do WYSTAWY CERAMIKI DO HERBATY, która będzie miała miejsce we wrocławskiej Czajowni. 
Na terenie kampusu ASP, a dokładnie na terenie jej ogrodu, czajmani, herbaciarze i inni doświadczeni w parzeniu entuzjaści herbat zaprezentują sztukę parzenia herbaty. Każdy z nich samodzielnie wybierze metodę parzenia i gatunek herbaty. Przybyli goście będą mogli skosztować różnych herbat i przyjrzeć się sposobom parzenia. 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl