Kategorie blog
DARJEELING FF 2019 w natarciu! 0
DARJEELING FF 2019 w natarciu!

W tym tygodniu do naszej praskiej centrali dotarły najświeższe próbki herbat himalajskich z najwyżej położonych ogrodów w Darjeelingu. Po wnikliwej degustacji ponad 25 próbek i zaciętych negocjacjach udało nam się pozyskać i zakupić wspaniałe loty herbat. Dostarczone do nas próbki poddajemy ślepemu testowi, który polega na zaparzeniu wszystkich sortów herbaty w identyczny sposób (naczynie, ilość suszu, czas i temperatura parzenia), herbaty oznaczone są numerami, następnie po spróbowaniu należy ustawić je w kolejności od najlepszej. Najlepsze herbaty wyłania się ze średniej wyników od wszystkich uczestników testu (nieraz kilkanaście osób). Pozyskane w tym roku Darjeelingi zajęły najwyższe lokaty w tegorocznym testingu wiosennych herbat himalajskich. 


1. GIDDAPAHAR DJ-2/19 SFTGFOP1 CH SPL - tutaj tradycyjnie pierwszy lot (DJ-1/19) jest kupowany bez degustacji przez kupca japońskiego. 
2. SHREE DWARIKA ORG DJ-1/19 FTGFOP1
3. BANNOCKBURN ORG DJ-1/19 FTGFOP1
Herbaty te w chwili obecnej są w drodze z Darjeelingu do Kalkuty, gdzie zostaną popakowane w hermetyczne opakowania po 500 gramów, przebadane i certyfikowane, a następnie przesłane samolotem do Pragi, skąd tradycyjnie ekspresowym transportem samochodowym dostarczymy je do Wrocławia. Czas wszystkich operacji szacujemy na dwa tygodnie, co oznacza, że będziemy mogli cieszyć się najświeższymi herbatami podczas Wielkanocy! Herbaty te można już nabywać w przedsprzedaży. Wysyłki zrealizujemy niezwłocznie po dotarciu herbat. 

Linki do sklepu:

Kup zestaw herbat DJ FF 2019

Kup DJ FF 2019 GIDDAPAHAR DJ-2/19 SFTGFOP1 CH SPL

Kup DJ FF 2019 SHREE DWARIKA BIO DJ-1/19 FTGFOP1

Kup DJ FF 2019 BANNOCKBURN BIO DJ-1/19 FTGFOP1

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl