Kategorie bloga
WARSZTATY JĘZYKOWE 'Chiński herbaciany' - 19 marca 2016 0
WARSZTATY JĘZYKOWE 'Chiński herbaciany' - 19 marca 2016

CHIŃSKI 'HERBCIANY' - WARSZTATY JĘZYKOWE 

Termin: 19 maca 2016, godz. 16 (czas warsztatów: 2,5 h)

Miejsce: Sala szkoleń - magazyn herbaty, Wrocław, ul. Kręta 4 (Nadodrze)

Warsztaty w grupie 8 osób. 

 

Zapraszamy na warsztaty prowadzone przez rodowitą Chinkę, studiującą we Wrocławiu. Językiem warsztatów będzie angielski, wymagany na poziomie podstawowym.

W planie warsztatów:

- Wprowadzenie do języka chińskiego, zasady wymowy i akecentowania, znak herbaty.

- Kolory i kategorie chińskich herbat - słownictwo, wymowa, znaczenie. 

- Wprwadzenie do nazewnictwa akcesoriów do herbaty.

- Najważniejsze miejsca herbaty w Chinach.

- Degustacja herbaty

 

Zakup wejściówki jest jednoznaczny ze zgłoszeniem się na warsztaty i jest najprostszą metodą zapisania się na warsztaty. Aby dokonać zakupu odnajdź produkt w kategorii 'WARSZTATY' w menu po lewej stronie. 

 

Informacje dodatkowe:

Piotr Mońka

+48 600 933 840
piotr@czajownia.pl
www.czajownia.pl


Prowadząca: Pani Guofeng Teng

Guofeng Teng urodziła się w latach 80-tych w tradycyjnej rodzinie w północno-zachodnich Chinach. Studiowała w zachodnich Chinach, gdzie w 2004 roku uzyskała licencjat, a później w Pekinie, gdzie w 2007 roku uzyskała tytuł magistra chemii i chemii fizycznej. Po kilku latach zrezygnowała z pracy jako specjalista w edukacji i w 2014 roku przyjechała do Wrocławia na studia. Obecnie jest studentką drugiego roku Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Choć jej formalna edukacja była o chemii, dzięki wychowaniu w tredycyjnej rodzinie, miłości, pasji i ciągłego odkrywania kultury własnego kraju stopniowo ukształtowała i cały czas pielęgnuje swoją postawę, uczucia i myśli na temat kultury Chin, w tym szczególnie kultury herbaty i języka.
/
Guofeng Teng (Miss.) was born in a traditional family in Northwestern China in 1980s. She studied in western China and Beijing and obtained her Bachelor and Master degree in Science (Chemistry, Physical Chemistry) in 2004 and 2007 respectively. After working with a Chinese university as an international educational program specialist for several years, in September 2014 she came to Wroclaw and began her exploration of Cultural Communication. She is now a second-year master student registered at University of Wroclaw. Though her formal education was about Science, thanks to her family education, her love, passion and constant exploration of Chinese culture, she gradually has shaped and also has been keeping nurturing her own sense, feeling and thoughts about Chinese culture, including Chinese tea culture and language.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl