Kategorie blog
Chmura tagów
CZAJODEPESZA - Nowy Rok nowa Flor Cha BIO 0
CZAJODEPESZA - Nowy Rok nowa Flor Cha BIO

Zwykle wraz z Nowym Rokiem w świecie herbaty trochę ciszej, jeszcze nawet nie spoglądamy w przyszłość, gdyż do wiosny i świeżych zbiorów wciąż daleko... Jednak ten rok już pozytywnie nas zaskakuje 🙂

✅ Portugalskie kwiaty herbaty Flor Chá BIO

Wraz z nowym rokiem dotarła do nas wyjątkowa dostawa FLOR CHÁ BIO, świeżo zebranych i starannie przetworzonych kwiatów herbaty. Według przedstawionych analiz naukowych zawartość teiny w kwiatach jest o około 85% niższa niż w liściach herbaty. W przeciwieństwie do liści herbaty, w których teina jest używana do odstraszania owadów w kwiatach znajdują się jedynie śladowe jej ilości, więc mogą przyciągać owady. Jest to zdecydowanie prawdziwa herbata „wyprodukowana w UE”. W zależności od gustu i wyobraźni, kilka kwiatów można dodać do przyozdobienia innych herbat najlepiej zielonych lub podać osobno jako wyjątkowy napar dla wszystkich wrażliwych na teinę, ale przede wszystkim miłośników delikatnych, miodowo-kwiatowych smaków.

👉 FLOR CHÁ BIO

✅ Niespodziewanie szybka dostawa z Korei

Tym razem przesyłka z Korei bardzo sprawnie przeszła przez procedury pełnej certyfikacji BIO, dzięki czemu zapasy Nokchy Sejak, Nokchy DARACK i Wooricha zostały ponownie uzupełnione. Oby to było jaskółką zwiastującą powrót do normalności w kwestii czasu oczekiwania na dostawy.

👉 HERBATA KOREAŃSKA

✅ Jeśli chcesz otrzymywać Czjodepeszę z ekstra kodami rabatowymi zapisz się na nasz Newsletter!

👉 NEWSLETTER / CZAJODEPESZA

 

Czaisz? Czaj!

 

Czajownia Logo

 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl